رفتن به محتوا رفتن به فوتر

کم تجربگی میزبان و مظلوم‌نمایی میهمان! / #وجیزه یاداشتهای حمیدرضا امیدی سرور

5 نظر

 • مد و مه
  ارسال شده 7 دسامبر 2018 در 7:34 ق.ظ

  دوستان فضای نظر گذاری در مد ومه بسیار آزاد است، خوشبختانه به دلیل مخاطبان فرهنگی مد ومه تا کنون مشکلی در این زمینه نداشتیم، اما متاسفانه چند هفته ای است، یکی دو نفر از مخاطبان در صفحات مختلف سایت نظراتی مغایر با انصاف و اخلاق و یا نامحترمانه می گذارند. خواهش ما این است جوری نشود که ما نیز همانند دیگر سایت ها ، مجبور به بستن فضای نظر گذاری یا اعمال سلیقه در آنها باشیم. می توان هر نظری را هرچقدر هم تند باشد به دور از تهمت و الفاظ ناشایت زد.
  لااقل ماکه ادعای تمدن داریم و خواهان دموکراسی هستیم در همین فضای کوچک هم کاری نکنیم که تصور براین باشد هنوز لایق آزادی های کوچک نیستیم چه رسد به انواع بزرگتر آن…
  بدیهی است نظران توهین آمیز بعد از مدتی کوتاه از صفحات حذف خواهند شد.

 • مجید سمیری
  ارسال شده 8 دسامبر 2018 در 8:03 ب.ظ

  با این اظهار نظر در مورد فراستی موافقم اما نظایر او کم نیستند. خسرو دهقان یکی از آنهاست که با هوچیگری اسمی در کرده. در گذشته هم شمیم بهار را داشتیم که نوشته اش در مورد سیاوش در تخت جمشید نفرت انگیز است. شمیم بهار حداقل از فراستی و دهقان با سواد تر است.

 • زهرا
  ارسال شده 25 دسامبر 2018 در 11:45 ق.ظ

  اظهار نظر جناب آقای سعید قطبی زاده درباره فیلم “همه می دانند” کاری از اصغر فرهادی” من فیلم رو دوست ندارم ، و دوست ندارم درباره فیلمی که دوست ندارم حرف بزنم یا بنویسم”.

 • رامين
  ارسال شده 25 دسامبر 2018 در 7:07 ب.ظ

  آقای سعید قطبی زاده فرزند معنوی مسعود فراستی و بهروز افخمی است.و چه افتخاری بزرگ تر از این.
  “باری چو فسانه می شوی ای بخرد افسانه نیک شو نه افسانه بد”

 • فرزاد
  ارسال شده 8 ژانویه 2019 در 9:34 ق.ظ

  “ضربه هایی که فراستی به سینمای ایران زده”این ضربه ها را برای ما فهرست کنید سینمایی که با نقد تند یکی دو نفر ضربه بخورد برای لای جرز خوب است

ارسال نظر

0.0/5