رفتن به محتوا رفتن به فوتر

کسی که مثل هیچکس نبود!/ حمید رضا امیدی سرور

4 نظر

 • ناشناس
  ارسال شده 3 آگوست 2019 در 4:56 ب.ظ

  مهر تایید همسر فرهاد؟!! ایشون چه نقشی در کارنامه هنری فرهاد داشته؟ همین حالا وکیل آقایان منفردزاده و قنبری- که بخش عمده کارنامه فرهاد رو شکل دادند- در حال پی‌گیری شکایت از این خانمه. پس این مهر تایید پشیزی ارزش نداره؛ به خصوص برای اهل‌اش. نه کسانی مثل آقای امیدی سرور که هنوز از عبارت ترانه‌های فرهاد استفاده می‌کنند. نه آقا! آوازخوان صاحبِ ترانه نیست. اجرا کننده است. هر اثری هم درباره فرهاد بدون حضور همکاران نزدیکش یک اثر ناقص و کلاه بردارانه‌ست.

 • کامیار
  ارسال شده 4 آگوست 2019 در 8:14 ق.ظ

  من البته هنوز این کتاب را نخوانده ام، اما چیزی که در فضای مجازی دائما میبینم این است که متاسفانه خصومت منفردزاده و قنبری از اینکه فرهاد همکاری اش را با آنها برای همیشه قطع کرده باعث شده پس از درگذشت فرهاد عزیز، اینها مدام همسرش را مورد اهانت قرار دهند حال آنکه تا فرهاد عزیز زنده بود‌جرات بد گویی از او و همسرش را نداشتند. جای تأسف داره واقعاً …

 • مهدی
  ارسال شده 4 آگوست 2019 در 11:52 ق.ظ

  منظور جناب امیدی سرور این بوده که چون به زندگی شخصی فرهاد پرداخته مهر تایید همسرش ارزش داره
  من که برداشتم اینه. یعنی اینکه اگه به کارش پرداخته بود جریان جور دیگه ای می شده شاید اصلا این تایید اصلا اهمیتی نداشته؟
  برداشت من اینه درسته جناب امیدی سرور؟

 • ناشناس
  ارسال شده 5 آگوست 2019 در 5:02 ب.ظ

  جناب کامیار! یاد بگیر که باخبر باشی بعد سخن بگی. پس ابتدا کتاب رو بخون. بعد کل زندگی فرهاد رو مرور کن. منفردزاده و شهیار قنبری وقتی فرهاد زنده بود به خودش هم بابت اجرای بی‌اجازه‌ی ترانه‌ی نجوا اعتراض کردند. حالا از پوران گلفام یا به قول منفردزاده علیا مخدره چه ترسی دارند؟ مسئله اینه که خانم گلفام بدون حضور همسرش احساس خلای شخصیتی می‌کنه . برای همین چاره‌ای نداره جز اینکه هر روز خودش رو با نقاب فرهاد معرفی بکنه. دلیل حمله مدام و کینه‌ورزی ایشون نسبت به منفردزاده و قنبری هم همینه. اونا هنرمند هستند. کار هنری می‌کنند. بدون فرهاد یا با فرهاد، آهنگساز و شاعر هستند. اما همسر فرهاد بدون فرهاد کیه؟ واقعا کسی ایشون رو به نام پوران گلفام میشناسه؟ با باندبازی و نوشته‌های امثال امیدی و کهندل و دارالشفایی این خانم صاحب کارنامه هنری فرهاد که نمیشه. اون ترانه‌ها رو منفردزاده و قنبری و جنتی و سرفراز و نگهبان و دیگران ساختن. خانم گلفام و یاران نقابدارش هم بهتره مثل خود فرهاد در مقابل هنرمندان بزرگ ایران فروتن باشن. فرهاد، فروتن بود چون خودش هنرمند بود. هنر رو می‌شناخت. اما امثال گلفام و کهندل و دارالشفایی تا ابد این بغض و کینه رو نسبت به هنرمندان دارند چون زبان دنیای هنر رو بلد نیستند. این طور «کتاب سازی»ها هم بی‌فایده‌ست. ریگ بی‌ ارزشیه که خیلی زود میره کف رودخانه.

ارسال نظر

0.0/5