رفتن به محتوا رفتن به فوتر

«از پائولو کوئلیو متنفرم» به روایت کامران محمدی

5 نظر

 • آشنا
  ارسال شده 11 ژانویه 2012 در 12:23 ق.ظ

  سلام . این کتاب بسیار کشش و جذابیت دارد . پیشنهاد می کنم که دوستان حتما بخوانند. حیف است که نخوانند.

 • هپشنگ
  ارسال شده 11 ژانویه 2012 در 1:16 ق.ظ

  حالا که اینقدر ایشان تعریف کرده از رمان، من یکی که شایق شدم حتما بروم رد کارم! شنیده بودم مالی نیست، اما حالا دیگه مطمئن شدم. آقای سرور، این‌طوری نمی‌شه. برادرم برو کار را جدی بگیر. این‌روشنفکران مافنگی فردا خواهند مرد؛ به داستان و ماندگاری‌اش فکر کن. کامران محمدی دیگه سیخی چند؟

 • سینا محمدیاری
  ارسال شده 11 ژانویه 2012 در 1:29 ق.ظ

  اولا آن چه آقای کامران محمدی نوشته است نقد نیست و کلی گویی است و خود آقای امیدی سرور بهتر از من می داند. نقد تعریف خاص خود را دارد. ثانیا این کتاب هم از نظر تکنیک و هم اندیشه بسیار ضعیف است و کاری است نزدیک به عامه پسند. تا حدودی شبیه به بعضی کارهای خود کوئیلو. امیدوارم آقای امیدی سرور وقت بیشتری برای نوشتن بگذارند و کتاب شان را پیش از چاپ چند بار بازنویسی کنند.
  ………………………………………………..
  دوست عزیز و نکته سنج
  مطلب آقای محمدی نقد نیست – ایشان هم نگفته نقد است، ما هم به عنوان نقد منتشر نکردیم- پیشنهاد کتاب است. احتمالا شما هم باید فرق پیشنهاد کتاب با نقد را بدانید؟ پیشنهاد کتاب می تواند کلی گویانه باشد، احساسی باشد و…
  به هرحال از اینکه در این فرصت کوتاه که از انتشار کتاب می گذرد، شما آن را خوانده اید و درباره کیفیتش هم به نتیجه رسیدید،جای تشکر دارد. اگر دوست دارید می توانید نظرتان را مکتوب کنید تا در جایزه نقد ادبی مد و مه شرکت کنید…
  مد و مه

 • مهدی ملک زاده
  ارسال شده 12 ژانویه 2012 در 1:50 ق.ظ

  یک شمه‌ای هم از قصه اطلاعات می‌دادید خب…
  آدم اول موضوع را می‌پسندد بعد نثر و نگارش و این ‌حرف‌ها!منظور که من این‌طورم لااقل :دی
  تشکر
  ضمن این‌که در پاسخ دوستان،اگر مرا به باد فحش نگیرند تو دلشان و نگویند تو دیگه کی هستی این وسط،باید عرض کنم که نفس معرفی کتاب به هر حالتی، اگر حتی یک نظر ساده و پیش‌پاافتاده هم باشد در رابطه با یک کتاب، برخی دوست‌ دارند.
  وقتی آدم یک نویسنده را دوست دارد، می خواهد بداند نظر دیگران درباره او چیست و از آن طرف وقتی کسی این نویسنده(!) را دوست دارد مظرش بداند نظرش در مورد کتاب یا خیلی چیزها چیست.حالا شما دوست ندارید هیچ‌کدام را، چرا این‌طور با قاطعیت منهدم می‌کنید اثر و نویسنده ها را.
  اصلا فکر نمی‌کنم چنین قاطعیتی برای صحبت از یک اثر منطق داشته باشد
  (شما دوستان همه ادبی هستید و من یک مخاطب دورادور،جسارتی نیست،ابراز نظر است.)
  گود لاک به همه…

 • عبدالعلی جوزی پور
  ارسال شده 17 ژانویه 2012 در 11:53 ب.ظ

  مطلبی که آقای محمدی گذاشته بود، بیشتر آه و ناله بود و آن همه سیاه نمایی از داستان، طوری که که انگار آقای سرور آخرین نفر از نسلی منقرض شده است. تاهمین حالا ۷۵۲علاقه مند ادبیات به شما سرزده! می خواهم بگویم نظرایشان خیلی کمترازیک پیشنهاد کتاب بود. موفق باشید!

ارسال نظر

0.0/5