رفتن به محتوا رفتن به فوتر

نقد فیلم آشنایی با لیلا ساخته عادل یراقی

5 نظر

 • سالار
  ارسال شده 25 مارس 2016 در 1:57 ب.ظ

  من این فیلم رو به عنوان یک فیلم طنز جدی تماشا کردم و بسیار لذت بردم. به نظرم از همون ابتدا کارگردان به خوبی نشان می دهد که این فیلم نه جدی است و نه کمدی. آشنایی با لیلا یک فیلم طنز جدی است؛ طنزی با تمام ویژگی های طنز جدی. نه لوده است و نه طنز موقعیت. عمیق است و حتی گاهی فلسفی. اگر بخواهم خلاصه بگویم به قول خود فیلم این فیلم یک “تخم مرغ خروس” است. به نظرم منتقد محترم به خوبی متوجه وجود دوراهی در فیلم شده اند و لی شاید متوجه نشده اند که دوراهی ابدا بر سر مضمون نیست. امیدوارم روزی بیاید که برای نقد هر فیلم ،چه خوب و چه بد، فقط به نقد نوشتن اکتفا نشود… به هر حال باز هم ممنون و سپاسگزارم.

 • بیژن
  ارسال شده 1 آوریل 2016 در 1:24 ب.ظ

  با نقد فیلم کاملا موافقم. این فیلم یک دست نیست. ابدا توقع من را بعنوان تماشاگر از نام کیارستمی و لیلاحاتمی براورده نکرد. من متوجه ربط ” تخم خروس ” با موضوع فیلم نشدم هرچند احتمالا کلید محتوای فیلم است! درکل ابدا راضی نشدم.
  ممنون

 • ناشناس
  ارسال شده 11 می 2016 در 8:04 ب.ظ

  بسیار مزخرف بود
  حیف لیلا حاتمی که تو این فیلم بازی کرد
  خروجیش این بود = سیگار 😐

 • هستی
  ارسال شده 26 آوریل 2017 در 3:30 ق.ظ

  و حالا فیلم امتحان نهایی و شهاب و حسینی!
  میگن تاریخ دوبار تکرار میشه،بار اول به صورت تراژدی و بار دوم به صورت کمدی(یعنی مضحک)

 • نگار
  ارسال شده 28 اکتبر 2020 در 3:28 ب.ظ

  به نظر من فیلم برای مخاطب عام میتونیت یه فیلم خوبی باشه چرا که آرامشی که از فیلم به واسطه لوکیشن ها و بازیگر ها و اکسسوری ها به مخاطب داده میشه میتونه برای مردم عادی که به فیلم به نوع سرگرمی نگاه می‌کنند جذاب باشه.
  اما این فیلم نمیتونه سینماگران و کسانی که به فیلم نگاه حرفه ای دارن رو راضی کنه،مگر گروه خاصی از افراد

ارسال نظر

0.0/5