رفتن به محتوا رفتن به فوتر

«از پائولو کوئلیو متنفرم!» نوشته حمیدرضا امیدی سرور، به روایت قباد آذرآیین

4 نظر

 • تورج - و
  ارسال شده 3 فوریه 2012 در 2:28 ق.ظ

  کتاب واقعا بی ارزش و بی سر و ته بود. ارزش ادبی که صفر، ارزش چیزهای دیگر را هم نداشت. مگر آدم های {…} مثل {…} از آن تعریف کنند. توصیه می کنم چند آدم باسواداین کتاب را بخوانند و آنها نظر بدهند.
  ………………………………………
  دوست عزیز سلام
  پسندیدن و نپسندیدن یک کتاب حق طبیعی شما و هر خواننده ی دیگری ست، اما توهین به دیگران مخصوصا نویسندگان شناخته شده ای که نظرشان را نمی پسندیدم کار درستی نیست. متاسفانه ناچار شدیم کامنت شما را به این دلیل کوتاه کنیم و چون نسبت به شخص دیگر اسائه ادب کرده بودید (و ای کاش لااقل محترمانه درباره او نظر می دادید شما کتاب را به هر دلیل دوست ندارید چرا به کسانی که آن را پسندیده اند بی احترامی می کنید؟).
  با این حال پیشنهاد می کنیم به جای اینکه از چند آدم باسواد بخواهید کتاب را بخوانند و نظر بدهند، خودتان نظرتان درباره رمان از پائولو کوئلیو متنفرم را با هر ادبیات و البته بضاعتی که دارید بنویسید. چون احتمال دارد آن چند آدم باسواد هم نظری بدهند که شما نپسندید و بعد هم شروع کنید به اسائه ادب به آنها. شما تشخیص داده اید کتاب بی ارزش است، پس اگر نظر خود را صائب و حساب شده می دانید بردارید نظرتان را با ادله بنویسید و و ماهم آن را به اسم و عکس خودتان چاپ می کنیم با افتخار هم این کار را می کنیم.

 • نعمت نعمتی
  ارسال شده 3 فوریه 2012 در 5:31 ق.ظ

  درود وتبریک مجدد به جناب امیدی سرور و سپاس از جناب قباد آذرآیین که در مطلب کوتاه ، اما ژرف و سرشار از معنایش ، ” کم گوی و گزیده گوی چون در ” را به مخاطبان ادبیات داستانی منتقل نمود.با آرزوی موفقیت بیشتر.

 • مهدی ملک‌زاده
  ارسال شده 22 فوریه 2012 در 12:07 ق.ظ

  آدم کیف می‌کند از شیوه‌ی مدیریت کامنت‌ها…منظور کامنت‌های این تیپیست…
  خیلی دوستان و اهالی وبلاگستان ادبی باید یاد بگیرند چگونه با این دوستان برخورد کنند.خیلی ها بلد نیستند…شما بلدید.

 • معصومه چاوشی
  ارسال شده 24 فوریه 2012 در 8:21 ب.ظ

  من از این رمان بااینکه نخواندمش امابراساس چیزهایی که دربارهاش شنیده ام، از آن خوشم میاد…

ارسال نظر

0.0/5